کد خبر : 30972
تاریخ انتشار : دوشنبه 31 دسامبر 2018 - 1:29
87 views بازدید

مقابل جان و مال جمعیت ۳ میلیون نفری البرز مسئولیم

مقابل جان و مال جمعیت ۳ میلیون نفری البرز مسئولیم

عزیزالله شهبازی در جلسه شورای مدیران استانداری با بیان اینکه مسئولیت در این برهه حساس کشور، سنگین و خطیر است، گفت: عمر مدیریت و مسئولیت کم است از این رو باید فرصت ها را برای خدمتگزاری غنیمت شمرد وی افزود به جد و با تعصب مجری سیاست‌های عمومی دولت هستم و با اهتمام ویژه ای روند تحقق شعارهای رئیس جمهوری و دولت تدبیر و امید را دنبال می کنم.

شعارسال: استاندار البرز گفت: به جد و با تعصب مجری سیاست‌های عمومی دولت هستم و با اهتمام ویژه ای روند تحقق شعارهای رئیس جمهوری و دولت تدبیر و امید را دنبال می کنم.

عزیزالله شهبازی در جلسه شورای مدیران استانداری با بیان اینکه مسئولیت در این برهه حساس کشور، سنگین و خطیر است، افزود: عمر مدیریت و مسئولیت کم است از این رو باید فرصت ها را برای خدمتگزاری غنیمت شمرد.

وی با تاکید بر ضرورت همراهی و تعامل مجموعه مدیران برای تحقق اهداف و برنامه ها، ادامه داد: اعتماد وزیر کشور که در تعاقب آن اعتماد هیات دولت را همراه داشت، را قدردان هستم.

استاندار البرز با بیان اینکه به مدیریت مشارکتی اعتقاد دارم، اضافه کرد: بر این باور هستم که مجموعه مدیران استانداری مانند دانه های تسبیح به یکدیگر متصل هستند و اگر یکی از دانه های تسبیح با مشکل مواجه شود باقی زنجیره را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

شهبازی با اشاره به اینکه رده های فراوان وزارت کشور را بصورت پله به پله همراه با تحصیلات آکادمیک مرتبط طی کرده است، شهبازی افزود: طی مسئولیت در حوزه های مختلف زیرمجموعه وزارت کشور، با کار و تلاش توانمندی خود را اثبات کرده و در این رابطه از تخصص و تجربه خود بهره برده ام.

وی با اشاره به اینکه وزیر کشور در انتصاب ها بر صداقت، امانتداری و وفاداری تاکید داشته، عنوان کرد: نظام سلسله مراتبی است و چارچوب ها بر اساس قوانین مشخص می شود از این رو مدیران باید در نظر داشته باشند که ارتباط با مدیران بالادستی صرفا در جهت پیشبرد اهداف استان باشد و در این رابطه تضعیف دیگران و سایر اقدامات حاشیه ای پذیرفتنی نیست.

استاندار البرز با اشاره به اینکه مدیران شایسته ای در استان وجود دارد که این مجموعه خوب در نیل به اهداف و کسب توفیق موثر خواهند بود، گفت: بنا را به اعتماد گذاشته و با پیش زمینه فکری به مدیران مجموعه نگاه نمی کنم ولی عملکردها را با دقت و حساسیت بررسی خواهم کرد.

وی افزود: ملاک ارتباط ما بیرون از سازمان مانند برادر و دوست و در داخل مجموعه پیرامون وظایف و برنامه‌های محوله و اهداف نظام و دولت است چراکه برنامه ها را باید به درستی اجرایی و محقق کنیم.

شهبازی به اشراف کامل رییس جمهوری در خصوص مسائل و چالش های البرز اشاره کرد و گفت: بر این اساس بار سنگینی از مسئولیت به دوش داریم که ضرورت دارد برای نیل به اهداف با دقت و جهادی وارد عمل شویم.

استاندار البرز خاطرنشان کرد: کار شبانه روزی برای تحقق اهداف نظام و دولت مبنای کار ما در استان است از این رو مدیران باید همیشه در دسترس باشند.

وی گفت: اکنون بعنوان استاندار، مسئولیت جمعیت ۳ میلیون نفری البرز را به عهده دارم و در این رابطه معاونان، فرمانداران و مدیران مجموعه نیز سهیم و مسئول هستند تا بستر آرامش، رفاه و امنیت مردم را با تعامل و هم افزایی فراهم کنیم.

شهبازی افزود: باید از تمامی نقاط استان بازدیدهای مداوم و مستمر داشته باشیم و مدیران از میزهای خود فاصله بگیرند و دیدارهای چهره به چهره با مردم داشته باشند.

وی گفت: ضرورت دارد که تمامی فعالان سیاسی، اجتماعی، افراد متنفذ و … فرمانداران را بشناسند و نمایندگان دولت در شهرستان ها به مسائل و چالش های حوزه خود آگاه و مشرف باشند.

استاندار البرز با بیان اینکه ما در مقابل جان و مال مردم، مسئول هستیم، افزود: در این راستا باید طی رفاقت، مودت و تعامل به مشکلات آگاه شده و برای رفع موانع گام برداریم.

وی ادامه داد: اگر عنان کار و امور جاری را از دست بدهیم، هدایت مسائل به دست دیگران خواهد افتاد و شرایط را آن گونه که خود صلاح می دانند رقم می زنند که شاید به مصلحت مردم نباشد.

استاندار البرز گفت: معیشت کارکنان بسیار حائز اهمیت است و باید بر اساس شایسته سالاری و عدالت انجام پذیرد.

وی افزود: به جد و با تعصب مجری سیاست‌های عمومی دولت هستم و با اهتمام ویژه ای روند تحقق شعارهای رییس جمهوری و دولت تدبیر و امید را دنبال می کنم.

شهبازی با بیان اینکه با برخورد چکشی مخالف هستم، اضافه کرد: برای همه احترام و حرمت قائل هستم تا با برادری و مودت به هم افزایی برای اجرای برنامه های رشد و توسعه استان برسیم و این امر در صورت احترام متقابل ادامه خواهد داشت.

وی گفت: انتصاب استاندار حاصل خرد جمعی و بررسی ها و کارشناسی های فراوان بوده است از این رو یک هم افزایی و همراهی در این رابطه شکل گرفت و نیروهای نخبه و صاحب کلام استان به این نتیجه رسیدند که این انتخاب از داخل مجموعه استانداری انجام پذیرد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری ایلنا ، تاریخ انتشار: ۲۵آذر ۱۳۹۷ ، کدخبر:۷۰۳۸۱۴ www.ilna.ir،


منبع :: http://shoaresal.ir

خبر جدید  خادمی: راه‌های البرز، اهمیت ملی دارند/ شهبازی: روند تکمیل پروژه همت با کندی همراه است
0/5 (0 نقد و بررسی)


ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار استان البرز پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال

آرشیو