کد خبر : 37190
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۲
دسته‌بندی نشده
3 views بازدید

تیم استان البرز برای تحکیم زیرساخت‌ها و تقویت سیل‌بندها در خوزستان می‌ماند

تیم استان البرز برای تحکیم زیرساخت‌ها و تقویت سیل‌بندها در خوزستان می‌ماند

استاندار البرز گفت: همکاران در استان خوزستان می‌مانند و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز به عنوان نماینده ویژه استاندار درباره تقویت زیرساخت‌ها و امکانات مورد نیاز و تحکیم سیل‌بندها حضور دارد.

تیم استان البرز برای تحکیم زیرساخت‌ها و تقویت سیل‌بندها در خوزستان می‌ماند

به گزارش خبرنگارتسنیم به اهواز، عزیزاللهشهبازی در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان باوی که امروز در فرمانداری باوی برگزار شدبا تبریک اعیاد شعبانیه و قدردانی از تلاشهای استاندار و مدیران خوزستان اظهار داشت: خاک خوزستان بسیار مقدس است و خاک پای مردم این استان سرمه چشم ما است.

وی با اشاره به اینکه البرز نیز در معرض سیل بود، ادامه داد: با توجه به اقدامات پیشگیرانه و نقش مدیران لایق البرز و به لطف خدا علیرغم شدت بارشهاخسارات جدی متوجه البرز نشد.

شهبازی با بیان اینکه استان خوزستان حوزه آبریز چندین استان است، گفت: همت بالایی در البرز با حضور مردم و مسئولان این استان شکل گرفت و با حضور به موقع برای کمکرسانی، وظیفه خود را انجام دادند.

وی افزود: بر اساس ابلاغ وزیر کشور در تعاقب دستور رئیس جمهور، البرز به عنوان استان معین خوزستان تعیین شده که طبق تقسیم کار صورت گرفته البرز عهدهدار مدیریت بحران در شهرستان باوی شد.

استاندار البرز با اشاره به اینکه همدلی، همراهی و همافزایی برای کمک به خوزستان موج میزند، اضافه کرد: این اتحاد و انسجام را به فال نیک میگیریم.

وی گفت: درگذشت ۴۰ سال از عمر پیروزی انقلاب اسلامینظام سلطه همواره درصدد زیر سوال بردن استقلال جمهوری اسلامی بوده و اکنون نیز دراقدامی تحریم سپاه پاسداران را رقم زده است.

شهبازی افزود: در گام دوم انقلابدوران اول انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با اتحاد و انسجام تمامی جناحها و گرایشها برای ما تداعی شده است.

وی عنوان کرد: مردم خوزستان در دوران جنگ تحمیلی نیز گرفتاریهای فراوانی را تحمل کردند و اکنون نیز در رنج و زحمت هستند ولی هیچ گاه اجازه ندادند که حتی یک وجب از خاک میهن اسلامی به دشمنان برسد.

استاندار البرز گفت: جای خرسندی دارد که با وقوع سیل در خوزستان تلفات جانی نداشتیم ولی مردم با خسارات مالی روبهرو شدند که زیر آب رفتن بیش از ۱۵ هزار هکتار از اراضی کشاورزیبخشی از آن است.

وی با اشاره به اینکه سدهای بزرگی در خوزستان وجود دارد، افزود: اکنون تمامی مدیران ملی و استانها با همراهی و همدلی مردم در کنار خوزستان هستند.

شهبازی خاطرنشان کرد: از ۵ میلیون نفر جمعیت خوزستان اکنون ۵۰۰ هزار نفر درگیر حادثه سیل هستند و اکنون دل تمامی مردم ایران برای مردم خوزستان میتپد.

وی گفت: همه نیک میدانند که خوزستان قلب و نبض مردم ایران است و مردمانی صبور، بردبار و شایسته تقدیر دارد.

استاندار البرز افزود: همکاران من در این استان میمانند و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز به عنوان نماینده ویژه استاندار دربارهتقویت زیرساختها و امکانات مورد نیاز و تحکیم سیلبندها حضور دارد، بر اساس دستور و تاکیدات وزیر کشور و رییس جمهوری تا آخر در کنار مردم خوزستان خواهیم ماند.

وی با اشاره به اینکه مواکب البرز در کمپ این استان در حال خدماترسانی هستند، ادامه داد: البرز یک استان صنعتی است که از ۳ هزار و ۵۰۰ واحد صنعتی آن ۱۵۰ واحد، برند ملی هستند و برای کمکرسانی به سیلزدگان اعلام آمادگی کردهاند.

شهبازی با بیان اینکه موج جدید بارشها را در البرز داریم و مسئولیت حفاظت از این استان را بر عهده دارم، گفت: اکنون آمادگی داریم که در جاهای مختلف خوزستان نیز خدماترسانی کنیم.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

برچسب ها :

ناموجود


ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار استان البرز پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال

آرشیو
تابناك وب شعار سال