​به گزارش خبرگزاری برنا مسعود سلیمانی رئیس فدراسیون اسکواش با حضور در مجمع سالانه هیئت البرز که صبح امروز در اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد، اظهار کرد: البرز از نظر ما همان تهران و با همان جایگاه است که می تواند با تلاش، برنامه ریزی و همت بیشتر به یکی از بهترین هیئت های استانی کشور تبدیل شود.

وی با بیان این که "باید تلاش کنیم تا فضاهای مناسب اسکواش در البرز ایجاد شده و مشکلات زیر ساختی آن برطرف شود" افزود: در صورت تحقق این مهم، فدراسیون در تمامی فعالیت های استعدادیابی، توانمند سازی و برگزاری جشنواره ها با تمام ظرفیت در کنار اسکواش البرز خواهد بود.

سلیمانی با تاکید بر لزوم استفاده از تمامی ظرفیتها در راستای پیشبرد اهداف هیئت گفت: شخصا بر روی استان البرز حساسیت ویژه ای دارم چرا که این استان را دارای ظرفیت و توان بسیار بالایی می دانم.

وی ادامه داد: فدراسیون اسکواش علاقمند به توسعه ی اسکواش در تمامی استانها است و نمی خواهد که ظرفیت و امکانات فقط در تهران باشد.

رئیس فدراسیون اسکواش خاطرنشان کرد: توجه به هیئتهای شهرستانی و همچنین برگزاری جلسات متعدد هماهنگی و هم اندیشی میان اعضای هیئت، مربیان، ورزشکاران و … باید در دستور کار هیئت قرا گیرد.

وی در پایان با قدردانی از اعضای مجمع و خصوصا اصحاب رسانه حاضر در جلسه تصریح کرد: رسانه ها در رشد و موفقیت تمام عرصه های کشور بویژه ورزش نقش اساسی و پر رنگ داشته اند و بدون کمک و یاری آنها در هیچ زمینه ای نمی توانیم به توسعه مطلوب دست یابیم.