به گزارش خبرگزاری برنا، علی کمالی زاده در دیدار با مهلا مومن زاده، نائب قهرمان تکواندوی جهان، اظهار کرد: بانوانی که در رشتههای مختلف ورزشی چه در سطح ملی و چه بین المللی افتخارآفرینی میکنند، تاثیر مستقیمی در الگوپذیری و انگیزه بخشی در جامعه دارند.

وی ادامه داد: کرج در حوزه ورزش بانوان ظرفیتهای زیادی دارد که برای به فعلیت رساندن آنها باید به فکر تدوین برنامه‎های حمایتی باشیم تا انگیزه ی مشارکت آنان در عرصه ورزش قهرمانی افزایش یابد.

خبر جدید  پیست تارتان تا پایان ماه جارى راه اندازى مى شود

شهردار کرج توضیح داد: نباید اجازه دهیم محدودیتهای ساختاری، مدیریتی، اجتماعی و … مانعی برای قهرمان پروری در حوزه ورزش بانوان باشد.

این مسئول توضیح داد: بانوان ورزشکار کرجی باید مورد حمایت قرار گیرند تا بتوانند در رقابتهای بین المللی با تمام توان بدرخشند.

وی با بیان اینکه تاریخ نشان داده اعتماد به زنان همیشه نتایج مثبتی به همراه داشته، افزود: بانوان ورزشکار کشور طی چهار دهه گذشته با خودباوری توانسته اند آن طور که شایسته کشورمان است در رقابتهای بین المللی بدرخشند.

خبر جدید  نصب دوربین مداربسته در میدان مرکزی میوه و تره بار

کمالی زاده ابراز کرد: زنان نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می دهند و حمایت از آنها درعرصه های ورزشی، اجتماعی، فرهنگی و … زمینه ساز توسعه همه جانبه کشور است.

وی با اشاره به اینکه کرج ورزشکارانی مثل کیمیا علیزاده و مهلا مومن زاده کم ندارد، گفت: این ورزشکاران سرمایه های شهرمان هستند و باید قدر آنها را بدانیم و برای کسب موفقیت بیشتر آنها تلاش کنیم.

کمالی زاده با بیان اینکه قطعا موفقیت مهلا مومن زاده حاصل تلاش خانواده وی بوده است، عنوان کرد: شهرداری کرج آمادگی دارد در جهت حمایت از ورزش و ایجاد انگیزه بیشتر در قهرمانان اقدامات لازم را انجام دهد.

خبر جدید  تقسیم‌بندی حوزه‌های انتخابیه در انتخابات استانی تغییری نمی‌کند/ انتخابات استانی بر فعالیت لیست‌ها استوار است نه تبلیغات فردی

مهلا مومن زاده هفته گذشته در جریان رقابت های تکواندو قهرمانی جهان در منچستر انگلیس، موفق شد در وزن ۴۶- کیوگرم به مدال نقره دست یابد.