یک حافظ قرآن کریم توانایی‌های خود ازجمله خواندن اول هر صفحه از قرآن کریم با ذکر شماره و خواندن اول صفحات تا ۴۰۰ صفحه قبل و بعد را تشریح کرد. " />
کد خبر : 38474
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴
56 views بازدید

آشنایی با توانایی‌های حافظ کرجی قرآن کریم

آشنایی با توانایی‌های حافظ کرجی قرآن کریم

یک حافظ قرآن کریم توانایی‌های خود ازجمله خواندن اول هر صفحه از قرآن کریم با ذکر شماره و خواندن اول صفحات تا ۴۰۰ صفحه قبل و بعد را تشریح کرد.

بهگزارش خبرنگار خبرگزاری آنا ازهشتگرد، محفل انس باقرآن کریمبه همت کانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد با حضور قاریان ممتاز کشوری، رئیس و معاونان دانشگاهبرگزار شد.

فاطمه بختیاری حافظ و نابغه قرآنی در حاشیه این محفل قرآنی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در هشتگردبه حدیثی از بهحق بودنولایت امام علی(ع)اشاره و اظهار کرد: روخوانی و روانخوانی را از سن چهار سال و نیم آغاز و بعد ازمدت یک سالروخوانی و روانخوانی به حفظ قرآن کریم مشغول شدمو بعد از آن تا سنهفت سالگیبه مدت یک سالو نیم با حمایت والدین و با تلاش زیاد حفظقرآن کریم را به پایان رساندم.

وی با بیان اینکه والدین بهترین مشوقهای من بودند به چند نمونه از تواناییهای خود از جمله خواندن اول هرصفحه از قرآن کریم با ذکر شماره و خواندن اول صفحات تا۴۰۰ صفحه قبل و بعد اشاره کرد و خواندن نام ۱۱۴ سوره قرآن کریم در یک دقیقه و خواندن تعدادی از سورهها را به زبان لاتیناز دیگر تواناییهای خود برشمرد.

بختیاری به نحوه حفظ آیات مبارک سورههای قرآن کریم از ساعت ۶ صبح تا ۶ بعد ازظهر اشاره کرد و حرف آخر خود را با کلامی ازامام علی (ع) اینگونه به پایان رساند: امیرالمؤمنینی علی(ع) فرمودند کهطوری در دنیا زندگی کنید که اگر مردید برای شما گریه کنند و اگر زنده ماندید، خواهان معاشرت با شما باشند.

محمد میرزایی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد در این محفل ظرفیتهای قرآن کریم را برای زندگی بهتر تشریح و قرآن را راهنمای زندگی بشر نامید و اظهار کرد: قرآن مانند نور هدایت بوده که اگر به آن نزدیک شویم هدایتگر استو اگر از آن دور شویم گمراه خواهیم شد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/


منبع :: آشنایی با توانایی‌های حافظ کرجی قرآن کریمارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار استان البرز پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال

آرشیو
تابناك وب